O NAS

image_pdf

Platinium Sports Center  to miejsce, które zrodziło się z pasji i marzeń . Jest miejscem, w którym każdy może znaleźć coś dla siebie. U nas znajdziecie trenerów i instruktorów fitness o najwyższych kwalifikacjach dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować bardzo wysoki poziom usług. Zależy nam na tym abyście w aktywny i przyjemny sposób mogli spędzić u nas czas, osiągnąć wyznaczone cele i być w pełni usatysfakcjonowani.

Dla nas najważniejszy jest Klubowicz. To dla Was stworzyliśmy to miejsce. Chcemy aby każdy czuł się u nas swobodnie i komfortowo.

Koncepcja Platinium Sports Center zakłada maksymalną koncentrację na potrzebach Klienta, dzięki czemu możliwe stało się stworzenie miejsca w najwyższym stopniu przyjaznego Klubowiczom.

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby bogata oferta zajęć grupowych i indywidualnych, w pełni profesjonalnie przygotowana kadra zadowoliły nawet najbardziej wymagających miłośników sportu i relaksu. Zapraszamy do Platinium Sports Center .

 

Kadra Platinium Sports Center to najwyższej klasy specjaliści, którzy posiadają szereg kompetencji w zakresie treningu oraz indywidualnej pracy z Klientem. Praca jest dla nich jednocześnie pasją i sposobem na życie. To oni pomogą Państwu osiągnąć założony cel.

Platinium Sports Center to miejsce, w którym warto bywać, to miejsce w którym każdy Klient jest dla nas wyjątkowy.

Platinium Sports Center to nie tylko trening, to miejsce  spotkań, miejsce do którego każdy Klient chętnie będzie wracał.